YILBAŞI Atölye Çalışması Cam Boncuk Yapımı Cam Takı Tasarımı

Sevdiklerinize kendi ellerinizle yaptığınız ve eşi benzeri olmayan bir hediye verin...

Değer verdiklerinize en az onlar kadar değerli, özgün ve kendi ellerinizde şekilllendirdiğiniz, hiçbir yerde bir eşi benzeri bulunamayacak bir hediye vermek istemez misiniz? Peki bu esnada bir sanat dalının temel tekniklerini de öğrenmek harika olmaz mı? Yanıtınız evetse aşağıdaki atölye çalışması tam size göre... Bu atölye çalışmasıyla hem cam boncuk yapımı ve işlemesi sanatının temel tekniklerini öğrenecek hem de camı alevde şekillendirerek yaptığınız rengarenk, benzersiz cam boncuklarla sevdiklerinize harika bir hediye vermiş olacaksınız.


Yılbaşı Atölye Çalışması programı aşağıdaki gibidir:

1. Cam boncuk yapımı ve işlemesi sanatında kullanılan malzemeler ve ekipmanlar tanıtılır.

2. Cam boncuk yapımı ve işlemesi sanatının kısa bir tarihçesi ve günümüzde uygulanışı   anlatılır.


3. Eğitmen tarafından başlangıç seviyesinde cam boncuk yapımı teknikleri gösterilir ve benzer çalışmalar katılımcıya yaptırılır.

4. Katılımcıyla birlikte katılımcının yaptığı cam boncuk / boncuklardan bir adet kolye ya da bir adet bileklik yapılır. Yapılan bileklik ya da kolye hediye paketi olarak kırmızı kadife bir kese içinde ve bir adet nazar boncuğuyla birlikte katılımcıya sunulur.* Atölye çalışması süresince yapılan tüm cam boncuklar katılımcıya aittir.

* Atölye çalışması sırasında kulanılacak olan TÜM malzeme, ekipman vb. tarafımızca karşılanmakta olup, öğrenci bunlar için hiçbir ücret ödemeyecektir.

* Atölye çalışmasının süresi 2 saattir ve her bir 2 saatlik çalışma özel ders şeklinde 1 katılımcıyla, katılımcıya uygun bir gün ve saatte gerçekleştirilir.


KATILIM VE İRTİBAT İÇİN: Arzu Karcı
 silverlovesglass@hotmail.com

YILBAŞI ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER :)


Sevgili Çiğdem, tezgahın başına ilk oturuşunda sadece 2 saatlik çalışmada çıkanlara bakınca ellerine sağlık demekle yetinmeyeceğim, bir de sarılıp öpeceğim sanırım :) Tebrikler...Mucukkk... :)))) Yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın :)
Veee Mutlu Yıllar :)


Gizemciiimmm :) Öncelikle hayatın boyunca hep böyle mutlu olmanı dilerim :) Bu mutluluğunda azıcık da olsa katkım olabildiyse şu kısacık 2 saatte, o zaman ne mutlu bana :) Harika boncuklar yaptın, diyecek birşey yok, işte sonuç ortada :)
Yeni yıla girerken bu güzel cam kolyenin sana uğur getirmesini dilerim :) Mutlu Yıllar :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !